Sektörler

Hava Ayrıştırma

Hava Ayrıştırma

Teknokon Endüstri geçmişten günümüze kriyojenik ya da hava ayrıştırma tesisleri montajı konusunda anahtar teslimi montaj hizmetleri sunmaktadır. Hava ayrıştırma teknolojileri konusunda öncü teknoloji şirketlerine ya da bu şirketlerden sistem temin eden yatırımcılara anahtar teslimi inşaat, mekanik ve elektrik-enstrüman montaj hizmetleri vermektedir.

Devamı
Petrokimya

Petrokimya

Hayatın her alanında inşaattan tarıma, tekstilden ilaca tüm endüstrilerin üretim proseslerinde girdi olarak petrokimya ürünleri kullanılmaktadır. Teknokon endüstri çok çeşitli ürün yelpazesi ve proseslere sahip petrokimya tesis montajı kapsamlarında, konusunda öncü teknoloji şirketlerine ya da bu şirketlerden sistem temin eden yatırımcılara anahtar teslimi inşaat, mekanik ve elektrik-enstrüman montaj hizmetleri verilmektedir. Petrokimya Tesis Montajı sırasında ihtiyaç duyulacak ağır kaldırma planları kendi bünyemizdeki mühendis kadrosu ile çözümlenebilmektedir.

Devamı
Maden

Maden

Teknokon Endüstri, ülkemizin ve dünyanın farklı noktalarında, maden tesis montajı kapsamları ile öncü teknoloji şirketlerine ya da bu şirketlerden sistem temin eden yatırımcılara anahtar teslimi inşaat, mekanik ve elektrik-enstrüman montaj hizmetleri vermektedir. Maden tesis montajı sırasında ihtiyaç duyulacak ağır kaldırma planları kendi bünyemizdeki mühendis kadrosu ile çözümlenebilmektedir.

Devamı
Sülfurik Asit

Sülfurik Asit

Teknokon Endüstri Küba’da yer alan Moa Sülfürik Asit Tesisinde, montaj kapsamlarında yer alarak Küba’da iş yapan ilk Türk Müteahhit olmuştur.  

Devamı
Enerji Santralleri

Enerji Santralleri

Teknokon 2010 yılından günümüze Türkiye’de 400MW kapasitenin üzerindeki tüm santrallerin çeşitli aşamalarında görev almıştır.

Devamı